Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren Sinyaller

Erkeğin Aşık Olduğunu Gösteren Sinyaller

Âşık olan erkek bazı noktalarda fark etmeden sinyaller verir. İşte bu yazı da bu sinyallerin neler olduğunu öğrenmeye başlayacağız. Artık bize aşık olup olmadığını anlamak bu kadar kolay.

Dokunma

Erkek birlikte olduğu kadına sürekli dokunmak ister. Dokunma bir sevgi ifadesidir. Duygular beslediği hoşlandığı kadına karşı temasta bulunmak her erkeğin istediği bir davranıştır.  Bir bahane bularak özellikle omuzlara, ellere ve bileklere dokunmak ister. Devam eden bir sohbet esnasında karşısındaki kadına dokunup enerji transferi uygulamaya çalışır. Daha derin anlamlar oluşturmak ister. Aslında dokunmak enerji transfer etmek de diyebiliriz.

Erkekler karşı tarafı bir nevi test etmek içinde dokunma temasa geçmek isteyebilir. Dokunduğu zaman karşı tarafın da duygu besleyip beslemediğini veya ne hissettiğini anlamak için dokunarak verilen tepkiyi ölçmek ister. Kendinde bir sınava tabi tutmuş gibi olur.

Konuşurken Dudaklara Ve Gözlere Bakılması

Bu sinyal çok belirgin ve önemli bir detaydır. Bir erkek karşıdaki kadına aşıksa, ilgiliyse bir duygu besliyorsa kadının dudaklarına genellikle uzun uzun bakar. Bunun altında yatan nede öpüşmedir. İlişkiler bir şekilde öpüşmek ile başlar ve sonrasında ilişkide bir adım atılmış olup adının konması her şeyin biraz daha netlik kazanması anlamına gelir. İlk öpüşme her zaman için çok kıymetlidir.

Sürekli Espri Yapması

Yapılan televizyon programlarında da anlatılan kitaplarda da bizlere dayatılan düşünce kadın kendini güldüren erkeklere âşık olur düşüncesidir. Bu fikir bilinçaltında olduğu için hoşlanan erkek karşı tarafında kendinden hoşlanması için sürekli olarak espri yapar ve güldürmeye çalışır. Erkek kadını güldürmeye çalışıyorsa eğer ne kadar zeki olduğunu, ne kadar becerikli olduğunu, ne kadar güzel espri yapabildiğini göstermeye çalışıyor. Yani adam kadına becerisini göstermeye çalışıyor diyebiliriz. Âşık olduğunu gösteren en önemli maddelerden bir tanesi de budur. Mizah anlayışı.

Ailenizle İlgili Sorular Sorması

Bir erkek durup dururken yerli yersiz ailenizle ilgili sorular sorup kardeşleriniz hakkında bilgi almaya çalışıyorsa anne babanızın hal ve hatırını soruyorsa bu erkek size âşık demektir.  Çünkü âşık adam kafasında evlilik fikrini kurar. Bu fikri de kafasında kurduğu için ailesini geçmişini ailesinin nasıl davrandığını küçüklüğünü geçmiş ilişkilerini merak eder.  

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ