DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME İÇİN 7 YÖNTEM!

DOĞAL GÖĞÜS BÜYÜTME İÇİN 7 YÖNTEM!

Doğal göğüs büyütme yöntemleri ile estetik operasyonlara ihtiyaç duymadan istediğiniz ölçülerde göğüslere sahip olabilirsiniz. Göğüs büyütme yöntemlerine dair doğal çözümler yazımızın devamında…

7 Göğüs Büyütme Formülü Mutlaka- Mutlaka Okuyun!

Doğal göğüs büyütme yöntemleri için uygulanabilecek pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bu uygulamalar yapılırken dikkat edilmesi gereken püf noktalar da vardır. Önerdiğimiz yöntemleri uygulamanız

1-Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İçin Bitkisel İçeceklerin Mucizesine İnanın!

Bazı bitkisel içeceklerle tamamen doğal yollardan göğüsleri büyütmek mümkündür.  Dikkat edilmesi gereken nokta bitkisel içeceklerin günde en fazla bir iki çay bardağı şeklinde alınması ve aşırıya kaçılmamasıdır. Hatta haftada üç gün bitkisel içeceklerin alınması dahi gereken verimin alınmasına yeterlidir. Göğüslerin büyümesini sağlayan bitkisel içecekler şunladır:

Rezene: Göğüslerin dolgun ve biçimli olmasını sağlar.

Doğal Göğüs Büyütme İçin Süt: Ballı süt daha da etkilidir. Bazen bal, sıcak su ile de karıştırılarak içilebilir.

Salep: Kesinlikle hafif tarçınlı içilmelidir, tarçın hem göğüsleri dikleştirir hem de dudakları dolgunlaştırır.

Ada Çayı: Kasları gevşeterek göğüsleri büyütür, ayrıca kişiyi stresten uzak tutar.

2-Hangi Sebze ve Meyveyi Tüketeceğinizi İyi Seçin!Göğüs Büyütmek İçin Ne Yenir?

Bazı kaynaklarda sebze ve meyve tüketiminin göğüslerin büyümesine katkı sağladığı ifade edilmiştir. Bu kesinlikle doğru değildir. Sadece bazı belirli sebze ve meyveler göğüslerin büyümesine yardımcı olmaktadır. Şimdi sizlere doğal olarak göğüsleri büyüten sebze ve meyvelerin tam bir listesini sunuyoruz.

Maydanoz:  Tam bir göğüs büyütme iksiridir,  bilinen en eski doğal göğüs büyütme ilacıdır. Taze tüketilmesi ve azar azar ama sık alınması tavsiye edilmektedir.

Soya: Alerjisi olanların yaklaşmamaları gereken doğal bir göğüs büyütücüdür.

Yer elması: Etkili bir afrodizyak ve göğüs büyütücüdür.

Karalahana: Kanserli hücrelerin çoğalmasını engelleyen ve göğüsleri büyüten faydalı bir sebzedir.

Muz: Günde en fazla bir tane alınmalıdır aksi takdirde sindirim rahatsızlıklarına yol açabilir.

Hurma: İçindeki yoğun demir mineralinden ötürü cinsel gücü artırıcı ve göğüs büyütücü özellikleri vardır.

Elma: Kabuğu ile birlikte yenildiği takdirde hem cildi gençleştirir hem de göğüslerin büyümesine katkı sağlar.

3-Kara Üzüm Çekirdeğinin Doğal Göğüs Büyütme Yöntemi Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Son yıllarda yurt dışında paketlenerek de satılan kara üzüm çekirdeği en etkili doğal göğüs büyütücülerden biridir. Kurutularak çerez şeklinde satılan mamulleri olmakla birlikte taze tüketilmesi daha faydalıdır. Günde birkaç adet kara üzümün çekirdekleri ile birlikte yenilmesi iki hafta gibi kısa bir sürede göğüslerde belirgin bir büyüme sağlamaktadır.Kara üzüm çekirdeğinin ezilerek krem haline getirilip masaj olarak uygulandığı durumlar da vardır. Fakat uzmanlar yenilmesinin krem halinde uygulanmasından daha faydalı olduğunu vurgulamaktadır.

4-Kendi Kendinize Yapabileceğiniz Günlük 5 Dakikalık Masajlar! Göğüs Büyütme Yöntemleri Evde Nasıl Yapılır?

Özellikle sabah uyandıktan sonra yataktan kalkılmadan göğüslere 5 dakikalık bir masaj uygulanırsa çok ciddi verim elde edilir. Kan dolaşımının sabah vakitlerinde daha hızlı olmasından ötürü bu vakit önerilmektedir. Masajda dikkat edilmesi gereken nokta çok fazla sıkma ve çekme yapılmamasıdır. Ayrıca süt kanallarına zarar vermeyecek yumuşaklıkta masaj yapmakta fayda vardır.

Göğüs masajı göğsün üst ve yan taraflarına fazla baskı yapılmadan dairesel şekilde avuç içi ile yapılır. Zeytinyağlı ve ballı masaj da yapılabilir. Zeytinyağı ile yapılan masaj göğüslerin büyümesine, ballı masaj ise sarkık göğüslerin dikleşmesine yardımcı olur. Ilık banyolarla birlikte yapılan hafif masajlar da göğüs büyütmede etkili olmaktadır.

5-Doğal Göğüs Büyütücü Krem Hazırlayın! Doğal Göğüs Büyütme Kremi Evde Nasıl Yapılır?

Şerbetçi otu kremi, tamamen doğal olan ve kişinin evinde kendi imkânları ile hazırlayabileceği bir kremdir. Şerbetçi otunu bütün baharatçılarda bulmak mümkündür. Diğer malzemeler ise ıhlamur, zeytinyağı ve sudur. İki çay kaşığı şerbetçi otu alındıktan sonra yeterli miktarda zeytinyağı ve su katılarak iyice karıştırılır. Bu karışıma bir tatlı kaşığı kadar ıhlamur katılır.

Zeytinyağı miktarının çok, buna karşın suyun ise mümkün olduğunca az kullanılması gerekir. Yapılan bu karışım göğüslere hafifçe sürülür ve yarım saat kadar beklenir. Ardından duş alınarak bu krem vücuttan temizlenir. Bir ay kadar haftada üç defa denenirse olumlu sonuçlar alınır.

6-Gecenin İlk Yarısındaki Uykunun Hormonlar Üzerindeki Etkisine Dikkat Edin!

İnsan doğası günün her vaktinde uykuya aynı tepkiyi göstermez. Gecenin ilk yarısındaki uykunun hormonlar üzerinde oldukça olumlu bir etkisi vardır. Gece yarısı olmadan çekilen bir iki saatlik uykunun göğüslerin büyümesi üzerinde ciddi etkileri vardır.

Her zaman gece yarısından sonra uyumaya başlayan ve göğüslerinin küçüklüğünden şikâyet eden kadınların erken uyku ile göğüs büyütmeyi denemeleri gerekmektedir. Tabi ki verimli uyku ile uzun süreli uykunun aynı şey olmadığı ve hedeflenmesi gerekenin konforlu bir uyku olduğu unutulmamalıdır.

7-Kol ve Omuz Egzersizlerinin Ardından Ilık Duş Almayı İhmal Etmeyin!Doğal Göğüs Büyütme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu?

Kolları ve omuzları çalıştıran egzersiz hareketleri, göğüslerin büyümesine yardımcı olmaktadır. Çünkü kol ve omuz kasaları ile yan göğüs kasları birlikte çalışmakta ve birbirini etkilemektedir. Egzersizlerden sonra ılık bir duş alınması çalışan göğüs kaslarının daha da esnemesini sağlar ve göğüsleri büyütür. Kimi sporcuların egzersizden hemen sonra soğuk su ile duş alması ise göğüslerin büyümesinde tamamen olumsuz bir etki -yapar ve zararlı sonuçlar doğurur. Tercih edilmesi gereken ılık banyolardır.

8-Doğal Göğüs Büyütme İçin Memede Yağ Dokusu Nasıl Arttırılır?

Deniz ürünleri özellikle de midye tarzı kabuklu ürünlerden yeterince almak.

Fındık, ayçiçeği, kaysı çekirdeği ve ceviz gibi doğal çerezlerden en az birisini haftada üç gün tüketmek.

Mineral ihtiyacına özellikle de tuzun uygun miktarda alınmasına dikkat etmek.

Günde yarım saat kadar göğüsleri serbest bırakarak sutyensiz kalmak.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ